مفهوم عبارت soft foot در صنعت چیست؟ ه

عباس آذرنگ

 

سلام وروز بخیر،امیدوارم که حالتان خوب باشد ؛محمد عزیز من هیچگاه خوبی ها ودرسهای خوب زندگی وفنی را که به من یاد دادید فراموش نمی کنم.لطفا" اگر ما را لایق می دانید به این آدرسkharazmi-crmaمطالب خوبتان را ایمیل کنید. 

باتشکر آذرنگ-تلفن5620

 

 

From: Kharazm-CRMA,
Sent: Friday, November 02, 2012 1:12 PM
To: Tavakoli, Mohammad
Subject:

 

سلام:

مفهوم عبارت soft foot در صنعت چیست؟ اینکه گاهی اوقات آقایان مهندس می فرمایند که دستگاه مشکل سافت فوتی دارد منظور کدام مشکل است؟

 

با سلام ؛

 در ماشینری ( دستگاههای دوار ) سفت و یا شل بودن پایه های دستگاه اهمیت بسیاری دارد مثلاً وقتی یک پمپ و یا کمپرسور که با سرعت دوران می کند پایه های نگهدارنده اش محکم نباشند دچار لرزش می شود / سافت فود = به معنی شل و سست بودن پایه هاست که باعث لرزش دستگاه می شود خیلی از مشکلات ارتعاشی ماشین های می تواند به همین دلیل ساده باشد .

اطلاعات بیشتری خواستید در فرصت دیگری برایتان فراهم می کنم

حالا این آقایان مهندسین کی ها هستند ؟ و کجایند و شما خودتون رو معرفی نکردین ؟!

 

سلام

محمد عزیز kharazmi-crma کامپیوتر اتاق شیفت است وبیشتر اوقات من استفاده می کنم ، به همین دلیل از شما خواهش کردم مطالب مفید برایم ارسال کنید،راستی ازآقای خطیبی چه خبردارید باشما تماس می گیرد یاخیر؟ سرتان را درد نیاورم تلفن اتاق شیفت اداره:5620 است.

باتشکر آذرنگ

 

سلام وباتشکراز شما آقای توکلی دوست بسیار عزیز ومهربان قلب

از اینکه پاسخ من را دادید سپاسگذارم ومنظور از آقایان مهندس؛ همکاران  خوب ما هستند و البته سوء تفاهم نشود ،بنده قصد بی احترامی نداشتم.

باتشکر از شما عباس آذرنگ

 

 

/ 0 نظر / 45 بازدید