مبدل DE-2009 واحد MTBE انجام

گزارش کار شنبه 25 شهریورماه 1396

 

 1. کار روی لیفتراک FD-10-7 که چند روز در حال شستشوی سیستم خنک کننده اش بودیم تمام شد و با آب دی ام و ضد یخ پر شد .

 2. کار روی مبدل DE-2009 واحد MTBE انجام گرفت ابتدا با بیل مکانیکی ! و بعد با دستگاه تیوب بندل پولر که هیچکدام نتواستند این تیوب بندل را از داخل پوسته مبدل بیرون بکشند و کار در بعد از ظهر ادامه پیدا کرد و تصمیم نهایی این شد که کل مبدل رو از روی فوانداسیون باز کنند وبا  زدن زمین پوسته را جدا کنند ! کاری که قبل هم در واحد آروماتیک انجام داده بودیم .

 3. همزمان کار روی تخلیه کاتالیست های مخازن 2023 A-E شروع شد دستگاه وکیوم در کنار مخازن مستقر شد شلینگ های تخلیه وصل شدند و سیم ارت هم از نوک شلینگ تا انتهای وصل شد و تخلیه مخازن از مخزن اولی A شروع شد (این مخازن دارای سه لایه کاتالیست هستند که لایه بالایی بیشترین حجم را دارد و تقریبا برای هر یک و نیم مخزن یک بار دستگاه وکیوم پر شده و نیاز به تخلیه داشت . کار به آهستگی در حال انجام بود ابتدا قرار بود بمونم ولی بعدا تصمیم عوض شد و من رفتم خونه ولی گروه به کارشون تا سحرگاه ادامه دادند.

  این اولین بار است که مسئولیت انجام این کار را شرکت خوارزمی برعهده دارد . سالهای قبل که دستگاه تحویل فرآورش بوده است آنها این کار را انجام می دادند.

  دیگه تا از سایت برگشتم کامپیوتر رو خاموش کردم و مستقیم رفتم پارکینگ که سوار ماشین بشم امروز روز خیلی پرکاری داشتیم اونم در یک هوای شرجی خفقان آور ... که خیس عرق شده بودیم .

   

   

   

 

 

 

 

/ 0 نظر / 62 بازدید