رفع اشکالات موجود در بانک ماشین آلات و تعمیرگاه سنیگن :

رفع اشکالات موجود در بانک ماشین آلات و تعمیرگاه سنیگن :

با وجود مشکلات اساسی که در بانک ماشین آلات وجود دارد بجای پرداختن به آنها وقت و هزینه ها صرف یک سری  کارهایی می شود که بیفایده هستند .

یک سوال : این محوطه جلوی تعمیرگاه سنگین چه نیازی به بتون ریزی دارد ؟! چرا این همه هزینه را برای کاری صرف می کنید که فایده ای ندارد ؟! اولاً پیشنهاد آسفالت این قسمت را سالها پیش دادم که توجهی نکردند و حالا هم یک آسفالت سرد برای این کار کافی است . نیازی به این همه محکم کاری نیست با توجه به اینکه ارتفاع این قسمت هم پائین تر از جاده است و ممکن است بعدها بخواهند مجدداً همین بتون ها را تخریب کنند !

 تنها مشکل کرین های 150 تن زنجیر دار است که آن را هم می توان از درب روبروی باسکول ورود و خروج کرد بقیه ماشین های نیازی به این بتون ریزی سنگین ندارند . بقول معروف  خانه از پای بست ویران است ... خواجه در بند نقش ایوان است !

بجای آن بهتر است به رفع مشکلات اساسی پرداخته شود که در کارگاه وجود دارد و در اینجا وظیفه خود می دانم به بخشی از آنها اشاره کنم :

الان در محوطه بانک ماشین  و تعمیرگاه سنگین مشکلات و مسائل فراوانی وجود دارد که لازم است هر چه سریع تر حل شوند :

از جمله :

1-      محوطه کارگاه مملو از ماشینهای از رده خارج و فرسوده  و ضایعاتی است که باید جمع آوری شوند و آن بخش هایی که قابل استفاده است در انبار نگهداری شوند و بقیه را به salvage  بفرستند . این همه کرین ها وماشینهای از کار افتاده در این محوطه چکار می کنند ؟

2-      چند دستگاه کرین از جمله کرین های زنجیر دار 150 تن در بدترین شرایط زیر آفتاب رها شده اند این وضع کارگاهی است که وظیفه اش تعمیر و نگهداری دستگاههاست ؟!

3-      کارگاه  تعمیر جلوبندی در  محوطه ای قرار دارد که لازم است سرپوشیده شود تا انجام کار براحتی صورت گیرد .

4-      کارگاه نیاز مبرم و اساسی به یک دستگاه شستشو دهنده با آب گرم برای کارواش خودروهای سنگین دارد که باید هر چه سریعتر خریداری شود .

5-      ...

/ 0 نظر / 21 بازدید