خرید دستگاههای وکیوم لاری

خرید دستگاههای وکیوم لاری = ماشین های تخلیه =  لجن کش=vacuum lorry

دستگاههای  وکیوم لاری موجود در حمل و نقل سنگین بسیار فرسوده هستند بطوریکه مرتب برای انجام تعمیرات به کارگاه تعمیرات سنگین فرستاده می شوند . لذا توصیه می شود که این دستگاههای فرسوده را کنار گذاشته و اقدام به خرید دستگاههای جدید نمایند .

برای این کارمی توان دو نوع وکیوم لاری خرید :

1-      وکیوم لاری معمولی برای تخلیه آبهای سطحی و کارهای روزانه که این نوع دستگاهها به وفور و با قیمت مناسب در داخل کشور موجود می باشند . بیشترین کاربرد وکیوم لاری برای همین کارهاست و نیازی نیست که از وکیوم لاری های خاص برای این کار استفاده شود .

2-      وکیوم لاری صنعتی : برای تخلیه پسابهای صنعتی و شیمیایی که با توجه به اینکه PH آنها ممکن اسیدی و خورنده باشد باید دستگاه مقاومت لازم را داشته باشد . خوشبختانه این نمونه نیز از طریق شرکت ها ی داخلی قابل خریداری شدن است.

 

واقعاً برای شرکت خوارزمی که به تمام واحدهای مجتمع پتروشیمی بندرامام سرویس می دهد شایسته نیست که این ماشین آلات فرسوده و از رده خارج را مورد استفاده قرار دهد مضاف بر اینکه قابلیت اطمینان این دستگاهها پائین است و هرلحظه امکان خرابی آنها وجود دارد . آنهم در شرکتی که یک ساعت توقف تولید می تواند خسارتهای چند صد میلیونی را در پی داشته باشد !

 

.......................محمد توکلی اردیبهشت 1390 –

Mohammad Tavakoli - BIPC- APC= kharazmi petrochemical company-   Machinery bank

/ 0 نظر / 67 بازدید