طيف كامل محصولات فيلتركردن روغن و وسادل جنبي آن :

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

<?xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />Monday, July 10, 2006

 

The Most Complete Range of Hydraulic Filtration and Accessory Products.

طيف كامل محصولات فيلتركردن روغن و وسادل جنبي آن :

مقدمه :

 

برخي دستگاههايي كه ما در بانك ماشين آلات مورد استفاده قرار مي دهيم از فيلترهايي با مارك : MP FILTRI spa استفاده مي كنند مطلب زير در مودر محصولات شركت مزبور است كه رد اصل شركت ايتاليايي و واقع رد شهر ميلان است كه حدود 42 سال سابقه دارد ولي نمانيدگي هايي در ساير نقاط و از جمله آمريكا و كانادا دارد .

البته فن اوري ساخت فيلترهاي مختلف و از جمله فيلتر روغن و فيلترهاي هيدروليك يا فيلتر هوا ؛ پيچيدگي چنداني ندارد كه نتوانيم در ايران آن را توليد كنيم كما اينكه شركتهاي متعددي هم در حال حاضر در داخل مشغول ساختن اين نوع فيلترهاي هستند اما زا انجائيكه تجهيزات مختلف نياز به انداع خاصي از فيلتر دارند و ابعاد و مشخصات فني اين فيلترها با هم فرق مي كند گاهي معادل اين فيلترها در داخل پيد ا نمي شود و بايد دست بدامن همان شركت هاي خارجي شد . اين نقيصه اي نيست كه نتوان ان را حل كرد ولي وقتي جامعه اي صنعتي نيست قادر نيسن حتي مشكلات ساده را هم از پيش پاي خود بردارد !

 

شركت : MP Filtri (Canada) Inc واقع در كنكورد اونتاريا ، ارائه دهنده فيلترهاي هيدروليك و لوازم جانبي آن را در بازار كانادا است . اين فيلترها و لوازم جانبي آنها در ميلان ايتاليا در شركت : ام پي فيلتر :

MP Filtri SpA. ساخته مي شوند .

 اين شركت در سال 1964 در ميلان ايتاليا تاسيس شده است و پيشرو در طراحي و ساخت طيف كاملي از فيلترهاي هيدروليك و لولازم جانبي آن است .

علاوه بر نمانيدگي كاناد ؛ شركت ام پي داراي شاخه هايي در آمريكا ، انگلستان و آلمان نيز مي باشد و شبكه گسترده  توزيعي كه دارد . پشتيباني فروش محصولات در تمامي دنيا را تضمين مي كند .

MP Filtri - The Secret to our Success...

 رموز موفقيت شركت ام پي فيلتر :

فن آوري فيلتر كردن : ساخت و طراحي فيلترهايي كه كارآيي بالايي دارند به منظور برآورده كردن نيازهاي موجود سيستم هاي هيدروليك براي  پاك كردن روغن از آلاينده ها طراحي شده است .

طراحي و ساخت :

استفاده از فن اوري خلاق براي توليد محصولات مورد نياز در بازار مي باشد برخي از محصولات با استفاده از طراحي به كمك كامپيوتر :CAD صورت گرفته است .

محصولات : با استفاده از روش هاي ريخته گري تحت فشار و گرانشي pressure and gravity die casting براي ساخت مدرن ترني اجزاي فيلتر استفاده مي شود . ضمن اينكه با استفاده از روش  تزريق پلاستيك ، فيلترها بصورت تمام اتوماتيك ساخته مي شوند .

كنترل كيفيت : كنترل كيفيت بر روي تمام قطعات با دقت صورت مي گيرد و همه مسئول انجام درست اين كار هستند تمامي محصولات بر طبق استانداردهاي بين المللي ايزو 9001 ساخته مي شوند .

خدمات : فلسفه شركت ما اين است : ارائه خدمات بي عيب در تمامي جهان

همه شركتها يكسان نيستند ...

شركت ام پي فيلتري ، پيشرو در زمينه نسل جديد فيلترهاي هيدروليك و لوازم جانبي آن است بطوريكه بتواند از عهده برآوردن نيازهاي مشتريان برآيد .

موارد استفاده در تجهيزات كشاورزي :

محصولات ام پي كاربرد گسترده اي در بخش كشاورزي دارند . محصولات زير اختصاصا بدين منظور ارائه داده شده اند :

 • فيلتر خط برگشت روغن به مخزن
 • فيلترهاي فشار متوسط
 • فيلترهاي چرخشي SPIN-ON
 •  لوازم جانبي ذخيره روغن

استفاده در خودروهاي متحرك و ساختماني :

محصولات مورد نياز در تجهيزات ساختماني را ارائه مي دهد محصولات زير اختصاص بدين منظور طراحي شده اند :

 • فيلترهاي نصب شوند بر روي مخازن روغن يا خط برگشتي روغن
 • فيلترهاي فشار بالا و متوسط
 • فيلترهاي چرخشي SPIN ON
 • متعلقات مخازن

دستگاههاي صنعتي و نقليه :

محصولاتي با قابليت اطمينان بالا و كارآ براي استفاده در بخش هيدروليك و براي محصولات زير :

 • فيلتر مكش
 • فيلتر خط برگشت روغن
 • فيلترهاي فشاري
 • لوازم جانبي مخازن روغن

همه تلاش هاي ام پي فيلتر براي حصول اطمنيان از اجراي استانداردهاي مورد نيازبراي تميز شدن روغن در دستگاهها و ماشين آلات مورد استفاده است . /

 

......................................مقدمه و ترجمه از محمد توكلي – 19 تيرماه 1385 BIPC

منبع :

http://www.mpfiltricanada.com/about.htm

 

 

/ 0 نظر / 19 بازدید