بانک ماشین آلات پتروشیمی بندر امام


پيام كوئيچي تادانو رئيس شركت تادانو

 

Monday, September 12, 2005

Message From the President

 پيام كوئيچي تادانو رئيس شركت تادانو


Koichi Tadano, President
 مقدمه :

داستان و سرگذشت شركت تادانو كه از شركت هاي پيشرو در ساخت ماشين آلات هيدروليك و كرين مي باشد شبيه داستان بسياري از شركت هاي  ديگر ژاپني مشابه آن  مانند هوندا و تويوتا ، ميتسوبيشي و نظاير آن است كه ابتدا با سرمايه اي اندك وبصورت گمنام در گوشه اي دورافتاده شروع بكار كرده اند و اكنون در اين عصر جهاني شدن و رقابت هاي نفس گيري كه بخصوص در زمينه فن آوري و صنعت وجود دارد نه تنها توانسته اند اعتبار و شهرت خود را حفظ كنند بلكه با شدت بخشيدن به امرتحقيق و توسعه و تطابق خود با شرايط محيطي ، باز هم پيروز از ميدان بدر آيند واين در حالي است كه بسياري از مدعيان اين كار حتي در كشورهاي صنعتي از گردونه رقابت خارج شده اند .

 روشي كه آنها در كارهايشان پيش گرفته اند و سخت كوشي و تلاش خستگي ناپذيري كه از خود نشان مي دهند بدون اينكه ذره اي ياس و نوميدي را به خود راه دهند به واقع بايد سرمشق و الگوي ما در كارهايمان باشد .و فرقي هم نمي كند كه اين كار ساخت كرين ها هيدروليك باشد يا خودرو و اتومبيل و يا لوازم خانگي . مهم اين است كه بايد در عرصه بين اللملي حرفي براي گفتن داشته باشيم و فن آوري و توليدي كه بتواند براي ما سود آورد باشد و براي مردم خودمان و ساير ملل مفيد واقع شود .

 شايد همين ديد گسترده و جهاني و تلاش مستمر كوئيچي تادانو و همكاران او بوده است كه اين دستاوردهاي بزرگ را براي او به ارمغان اورده است كه بتواند حتي در آلمان كه قطب تكنولوژي دنياست و آمريكا كه سرآمد قدرت و ثروت و فن آوري است  محصولات خود را بفروش برساند !

 

داستان تادانو در واقع داستان كرين هاي هيدروليك در ژاپن  است . تاسيس شركت در سال 1948 بوده است هنگلاميكه تادانو به صورت شركتي كوچك و ناشناخته در شيكوكو بود . در گوشه اي  دور افتاده از سرزمين ژاپن .  شركت تادانو بتدريج رشد كرد و اكنون بصورت يكي از شركت هاي  برتر در ساخت كرين در دنيا و پيشرو اين صنعت در ژاپن است .

از همان ابتدا ، خطي مشي تادانو بر اساس ارائه دستگاههايي با كيفيت بالا بوده  كه بتواند پاسخگوي نيازهاي موجود در جامعه باشد . اعتقاد ما بر اين است كه ماشينها براي خدمت به مردم ساخته شده اند و محصولات ما نه تنها بايد باعث سوددهي براي شركت ما شود  بلكه بايد بتواند براي جامعه و محيطي كه ما همه در ان سهيم هستيم  مفيد واقع شود

. ما در بسياري از جبهه هاي فن آوري كرين هاي هيدروليك همين ايده را دنبال مي كنيم  . نتيجه اينكه محصولات ما بطور مستمر شاهد بهتر شدن در بازار جهاني بوده اند و همين باعث كسب اعتبار جهاني براي تادانو شده است كه براي بيش از نيم قرن در زمينه كيفيت بي رقيب باشد .

در نگاه به آينده ، تادانو همچنان در پي جلب اعتماد و رضايت مشتريان خود در سطح جهاني است و اين كار را از طريق FAUN GmbH   نماينده آلماني شركت در اروپا مي باشد و شركاي محلي فروش محصولات در ايالات متحده و آسيا است انجام مي دهد .

از زمانيكه  ما تحقيق و توسعه را در زمينه هاي كاري شدت بخشيده ايم ميزان تنوع  مصولات را با توجه مسائل زيست بومي و ديگر زمينه هاي وابسته هم گسترش داده ايم .  ما با شجاعت به سمت رفتن به طرف جهاني شدن پيش رفته ايم تا بتوانيم با جلب اعتماد ، مشاركت مهم تري را در  جامعه جهاني داشته باشيم .

 

..................................................................... محمد توكلي 21 شهريورماه 1384 ماهشهر BIPC

منبع :

http://www.tadano.co.jp/ihq/info/index.htm

 

 


محمد توکلی

صفحه نخست
آرشیو وبلاگ
پست الكترونيك

محمد توکلی


نویسندگان
محمد توکلی


آرشیو من
امرداد ٩٦
تیر ٩٦
شهریور ٩٤
امرداد ٩٤
تیر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
اسفند ٩۳
بهمن ٩۳
دی ٩۳
آذر ٩۳
شهریور ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
بهمن ٩۱
امرداد ٩۱
فروردین ٩۱
اسفند ٩٠
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آذر ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
خرداد ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
فروردین ۸٩
اردیبهشت ۸۸
اسفند ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
اسفند ۸٥
دی ۸٥
آبان ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
خرداد ۸٤
فروردین ۸٤
بهمن ۸۳
دی ۸۳
مهر ۸۳
خرداد ۸۳
اردیبهشت ۸۳
فروردین ۸۳


لینک دوستان
  ليست وبلاگ ها
قالب هاي وبلاگ
اخبار ایران
فناوری اطلاعات
تفريحات اينترنتي
پردیس من


آمار وبلاگ


وبلاگ فارسی
  RSS 2.0